Super Cat Bros

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 33 MB
  • Version 1.0.13
  • Dil Türkçe
  • Firma FDG Entertainment GmbH
Sevimli kedinin başkarakter olduğu Super Cat Bros mobil oyunu ile Android cihazınızda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirebileceğiniz Super Cat Bros oyununda sevimli oyun karakteri kediciği yönlendireceksiniz. Kedi Alex'i kardeşleriyle buluşturmak iç,in yola koyulacak ve gizemli bir adayı keşfederek ilerleyeceksiniz. Kardeşine giden Alex macera dolu yolcuğunda yanında sizleri istiyor.

Ekranın sol veya sağ tarafına dokunarak 24 patiye 2 başparmakla kumanda edebilirsiniz. Tırmanma, yüzme, sıçrama ve koşmanın kolaylığı sizi oldukça şaşırtacak. Doğru zaman ve yerde doğru kediyi kullanmayı unutmayın. Oyunun renkli efektleri oyuncuları memnun edecek kadar kalitelidir.

Super Cat Bros dokunmatik cep telefonlarınız için özel hazırlanmış olup kontrolleri oldukça kolaydır. Telefonda platform oyunu oynamak hiç böyle kolay ve doyurucu olmamıştı. Super Cat Bros oyununda tüm dengeler değişiyor. Sevimli kedicik Alex'i platformun sonuna kadar götürecek ve kardeşi ile buluşmalarını sağlayacaksınız. 

Zevk alarak oynayacağınız birbirinden farklı 50 seviye üzerine kurulan Super Cat Bros aksiyon oyununda yönlendirmek istediğiniz kediyi de kendiniz seçebilirsiniz. Bir çok gizemli sırrı çözün, platformda başarılı bir performans sergileyin ve Super Cat Bros mobil oyununda başarılı olun. 

Super Cat Bros indir